Kraunamas krepšelio turinys...
Krepšelis Apmokėti
Suma:

Apie mus

Jau daugiau nei 14 metų “Stiklė” yra kokybės, stiliaus ir modernaus moteriškumo atitikmuo. Ši juvelyrikos ateljė įsikūrusi Klaipėdos senamiestyje, tačiau čia gimę kūriniai pripažįstami visoje šalyje. Nemažą dalį mūsų papuošalų perka Baltijos šalių ir kitų Europos šalių gyventojai. Daugelis žmonių “Stiklių” stiliumi pradeda žavėtis išvydę mūsų juvelyrinius dirbinius įvairiose tarptautinėse mugėse.

Naujasis laikmetis įsibėgėja ir tampa vis spartesnis, tačiau yra dalykų, kurie nesikeičia.  Tas pats džiazuojantis miestas su daugybe įvairiausių idėjų, kurios gula į keturias ar penkias skirtingas “Stiklės” papuošalų kolekcijas. Ta pati rankų darbo ir kruopšti “meditacija”, neretai užimanti valandų valandas. Pašaliniam žmogui šis kūrybos procesas gali pasirodyti net romantiškas. Iš tikrųjų šis procesas kupinas precizikos, nes reikia daug nuosekliai domėtis naujausiomis mados tendencijomis, perprasti įvairias spalvų gamas ir dirbti su jomis, prisitaikant prie skirtingų kasdienio gyvenimo ir įvairių švenčių poreikių.

Veržli jaunystė, žydinti individualybė, brandi elegancija – visi mūsų gyvenimo etapai yra gražūs ir įdomūs, todėl “Stiklės” kūryba skirta įvairaus amžiaus moterims. Tačiau visos šios moterys turi bendrą gebėjimą vertinti ilgalaikę estetiką, meilę grožiui ir gyvenimui. Mylėti save!

Mūsų patyrusių meistrų komanda puikiai supranta, kad stilius turi tam tikrus dėsnius. Reiklios ir rūpestingos šiuolaikinės klientės siekia funkcionalumo, todėl papuošalai kuriami galvojant apie ištvermę, patogumą ir kokybę kaip pagrindinius prioritetus.

Su tokiu pat matematiniu tikslumu kaip prieš dešimt metų, įkūnijantys šiuolaikinės moters galimybes ir iššūkius, nuolat atsinaujinantys – štai kas yra “Stiklė”.