Stiklė elegantiškas kaklo papuošalas su perlo akcentu

, , ,
  1. Sidabru dengtas žalvaris: Šio kaklo papuošalo detalės žalvaris dengtas sidabru, suteikia jam prabangos ir amžinybės žavesį Šis metalas ne tik suteikia ilgaamžiškumą, bet ir prideda elegancijos.
  2. Sidabro Atspalvio Hematitas: Kaklo papuošalą puošia sidabro atspalvio hematito karoliukai. Kiekvienas karoliukas atidžiai dažomas norint pasiekti nuostabų sidabro atspalvį, sukurdami žavingą spalvų ir šviesos žaidimą. Šie karoliukai suteikia šiuolaikišką ir madingą akcentą klasikiniam dizainui.
  3. Plieninė Viela: Kaklo papuošalas pagrindas plienine viela Ši tvirta, plieninė viela leidžia lengvai reguliuoti dydį.

 

95,00

Aprašymas:

Stiklė elegantiškas rankų darbo kaklo papuošalas suteiks žavesio ir elegancijos jūsų stiliui. Šis papuošalas yra meistriškai pagamintas iš sidabro spalva dažyto hematito, kuris suteikia jam paslaptingą ir prabangų atspalvį.

Papuošalą puošia patraukli detalė dengta sidabru, ji prideda subtilumo ir elegancijos. Natūralaus perlas suteikia papuošalui prabangos ir švelnumo akcentą.

Vienas iš šio kaklo papuošalo privalumų yra jo universalumas – jis gali būti apvyniotas aplink kaklą, prisitaikant prie norimo dydžio ir stiliaus. Tai suteikia jums galimybę susikurti elegantišką išvaizdą ir puoštis įvairiomis progomis.

Šis rankų darbo kaklo papuošalas yra daugiau nei vien papuošalas. Tai yra menas, kuris išreiškia jūsų individualumą ir prideda prabangos jūsų kasdieniam gyvenimui. Sužavėkite šiuo elegantišku papuošalu!